Seferihisar Mutfak Firmaları

Mutfak Tasarımı Nasıl Olmalıdır


Seferihisar Mutfak Dolabı Yapımı 

      İzmir mutfak dolabı tasarımı firması ile Seferihisar ilçesindeki tadilat ve dekorasyon işlerinde hizmet vermek için kurulmuştur. Eviniz tüm mobilyalarını sıfırdan tasarlayıp imalat ve montajını bünyesinde yapan firmamız güvenilir elemanlarıyla tüm mutfak dekorasyonu işlerinizde hizmet sunmaktadır.

     Son yılların en önemli iş kollarından biridir mutfak tasarımı. Gelişmekte olan İzmirin ilçelerinde İzmir Mutfak firması olarak bugüne kadar yüzlerce mutfakları sıfırdan tasarladık. Seferihisar da mutfak dolabı ve mobilya dekorasyon alanında müşteri memnuniyeti ile karşınıza çıktık. Evler için hazırladığımız mutfak ve mobilya tasarımlarımız sizin tarzınızı ön planda tutarak klasik mutfak veya modern mutfak şeklinde sadeleşen Country Mutfak ve Rustik Mutfak tarzında harekete geçtik. Seferihisar mutfak dolabı firmaları içindeki yerimizi sağlamlaştırmak için her gün daha da çok çalışmamız gerektiğinin bilincinde olduğumuz için her zaman yeni bir yenilik arayışı içindeyiz. 

       Mutfak dolabı Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

        Mutfak dolabı tasarımı en azından bir miktar tecrübe gerektirmektedir. Yapılacak işin kalitesi mutfağınız bittikten sonra ortaya çıkmaktadır. Her şeyi önceden düşünerek yapılacak tasarım mutfağınızı kullanım rahatlığını ortaya koyacaktır. Bunun için tasarım ortaya çıkmaktadır. Tasarım derken kısaca ankastre dolap yerleşimi, evye dolabının konumu, boy dolap tasarımı, beyaz eşyalarınız yönü ve yeri, mutfak dolaplarınızın kapak uyumu gibi şeyler oluşturmaktadır. Şimdi size bizimle anlaşmadan önce nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini anlatacağız.

İzmir mutfak tasarımı firmasıyla iletişime geçtiyseniz yaptıracağınız mobilyaya göre ön görüşme yapılır. Mutfak dolabı tasarımı ve tadilat işiniz varsa;

1- Metraj bilgisi için keşif işlemi,

2- Ölçülendirme ve detaylı fiyat çalışması,

3- Bilgisayarlı proje tasarımı ve onay

4- İmalat ve nakliye işlemleri 

5- Montaj ve teslimat

MUTFAK TASARIMINDA DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

  1. Kullanılacak malzemenin kalitesi ne olmalıdır. ( Mdf mi? Sunta mı?)
  2. Dolap kapaklarının renk seçimi ve kalitesi nasıl olmalıdır. (Akrilik, mebran, pvc kapak, lake kapak vb.)
  3. Mutfak tezgahı cinsine karar vermek gerekir. ( Mermerit, Granit, Çimstone, Akrilik tezgah)
  4. Mutfak arasına uygulanacak malzeme seçimi
  5. Aksesuar seçimi (yerli veya ithal malzeme, döner sepet, raflar, dolap kulpları vb. gibi

Seferihisar mutfak

Seferihisar mutfak

Seferihisar mutfak dolabi

Seferihisar Mutfak Tadilatı

 

Seferihisar tadilat ve dekorasyon firmaları ; İzmir’in her yerinde olduğu gibi Seferihisar ilçesinde de bina içi tadilat ve dekorasyon işleri, komple ev içi tadilatı, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, salon tadilatı gibi dairenizle ilgili bütün işlerinize çözüm ortağı olmaktayız. 

Seferihisar da iç mekan yenilemek isteyen bina sahipleri, daireleriyle ilgili işlerinde bu firmalardan yardım alabilirler. Mirza Yapı Dekorasyon firması hizmetlerini bu bölgede de sürdürmeye devam etmektedir. Tadilat yaptırmak isteyenler; 0.232.339.44.59 numaralı telefonumuzdan keşif isteyebilirler. İzmir Seferihisar da komple ev tadilat ve dekorasyon alanında hizmetlerimize devam etmekteyiz. Sizde ayrı ayrı tadilat ustası aramak istemezseniz; bize ulaşarak profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

        Komple ev tadilat fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçerek, dairenizle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Seferihisar da iç mekan yenileme işlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız. 

Mutfak İle İlgili Diğer Konular

 AkriliAkrilik Mutfak Dolaplarının Özellikleri:

  1. Yukarıda belirttiğimiz gibi; Akrilik kapaklar birinci sınıf ham ham mdf üzerine acyrlic pvc folyonun presslenmesiyle ortaya çıkar. Bu folyo ham mdf’yi çiziklerden ve kimyasallardan koruyan şık görünümlü 1mm’lik bir malzemedir.
  2. Akrilik mutfak dolapları nem ve buhara karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özellik onu son on yılın en popüler mutfak kapağı konumuna getirmiştir.
  3. Akrilik kapaklar parlaklık seviyesi ile minimalist, modern mutfak tanımını karşılayan bir mutfak dolabıdır.