Bornova Mutfak Firması

Mutfak Tasarımı Nasıl Olmalıdır

  

  

Bornova Mutfak Dolabı Yapımı 

      İzmir mutfak dolabı tasarımı firması ile Bornova ilçesindeki tadilat ve dekorasyon işlerinde hizmet vermek için kurulmuştur. Eviniz tüm mobilyalarını sıfırdan tasarlayıp imalat ve montajını bünyesinde yapan firmamız güvenilir elemanlarıyla tüm mutfak dekorasyonu işlerinizde hizmet sunmaktadır.

     Son yılların en önemli iş kollarından biridir mutfak tasarımı. Gelişmekte olan İzmirin ilçelerinde İzmir Mutfak firması olarak bugüne kadar yüzlerce mutfakları sıfırdan tasarladık. Bornova da mutfak dolabı ve mobilya dekorasyon alanında müşteri memnuniyeti ile karşınıza çıktık. Evler için hazırladığımız mutfak ve mobilya tasarımlarımız sizin tarzınızı ön planda tutarak klasik mutfak veya modern mutfak şeklinde sadeleşen Country Mutfak ve Rustik Mutfak tarzında harekete geçtik. Bornova mutfak dolabı firmaları içindeki yerimizi sağlamlaştırmak için her gün daha da çok çalışmamız gerektiğinin bilincinde olduğumuz için her zaman yeni bir yenilik arayışı içindeyiz. 


       Mutfak dolabı Tasarımı Nasıl Olmalıdır?


        Mutfak dolabı tasarımı en azından bir miktar tecrübe gerektirmektedir. Yapılacak işin kalitesi mutfağınız bittikten sonra ortaya çıkmaktadır. Her şeyi önceden düşünerek yapılacak tasarım mutfağınızı kullanım rahatlığını ortaya koyacaktır. Bunun için tasarım ortaya çıkmaktadır. Tasarım derken kısaca ankastre dolap yerleşimi, evye dolabının konumu, boy dolap tasarımı, beyaz eşyalarınız yönü ve yeri, mutfak dolaplarınızın kapak uyumu gibi şeyler oluşturmaktadır. Şimdi size bizimle anlaşmadan önce nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini anlatacağız.

İzmir mutfak tasarımı firmasıyla iletişime geçtiyseniz yaptıracağınız mobilyaya göre ön görüşme yapılır. Mutfak dolabı tasarımı ve tadilat işiniz varsa;


1- Metraj bilgisi için keşif işlemi,

2- Ölçülendirme ve detaylı fiyat çalışması,

3- Bilgisayarlı proje tasarımı ve onay

4- İmalat ve nakliye işlemleri 

5- Montaj ve teslimat


MUTFAK TASARIMINDA DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

  1. Kullanılacak malzemenin kalitesi ne olmalıdır. ( Mdf mi? Sunta mı?)
  2. Dolap kapaklarının renk seçimi ve kalitesi nasıl olmalıdır. (Akrilik, mebran, pvc kapak, lake kapak vb.)
  3. Mutfak tezgahı cinsine karar vermek gerekir. ( Mermerit, Granit, Çimstone, Akrilik tezgah)
  4. Mutfak arasına uygulanacak malzeme seçimi
  5. Aksesuar seçimi (yerli veya ithal malzeme, döner sepet, raflar, dolap kulpları vb. gibi)

Bornova mutfak dolabi

Bornova mutfak dolabi