Mutfak Dolabı| Banyo Dolabı|Televizyon Ünitesi | Yatak Odası

EN SON MUTFAK TASARIMLARI

Mutfak dolabi

 Mutfağınızdaki alanları en verimli şekilde değerlendirmek bizim görevimiz. Kullandığımız özel aksesuarlar sayesinde dolaplarınız hiç olmadıkları kadar fonksiyonel. Dar alanları ve köşeleri kullanamamaktan yakınanlara özel çözümlerimizle tüm alanlarınız sizin için ulaşılabilir olacak. Çekmece düzenlemek artık daha kolay ve zevkli. Otomatik açılan aydınlatma seçeneklerimiz ise mutfağınıza ayrı bir hava katacak. 

BANYO DOLABI

Banyo dolabi

 

Banyo dolabınızın tarzı, banyonuzun tarzını oluşturur. Tarz ve boyut seçimi o kadar önemlidir ki, ufak değişiklikler banyonuzda büyük farkındalıklara sebep olabilir. Bu yüzden, banyo dolabı seçmek, banyo seçmekten çok daha fazla titizlik isteyen bir iştir.
Banyo dolapları, birbirinden değişik modelleri ve tarzlarıyla, belirleyeceğiniz projeye en uygununu seçmeniz oldukça kolay.

TELEVİZYON ÜNİTESİ

Televizyon ünitesi evlerde duvara monte edilebilen yeni tarz mobilya ürünüdür.

Duvar ünitesi son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan yeni bir ev mobilyasıdır. Eskiden salonlarımızı gümüşlükler ve Tv sehpaları süslerdi. Ama gelişen teknoloji ile birlikte televizyonların boyutları büyüdü ve sehpaya sığmaz oldu. Artık gümüşlüklerin de eskisi kadar rağbet görmediği gerçeğini de göz önünde bulundurursak evin yeni bir mobilyaya ihtiyaç duyduğu kaçınılmaz olarak ortaya çıkıyordu.

YATAK ODASI DOLABI TASARIMI

Yatak odası dolabı profosyonel tasarım yapılarak çok iyi kullanışlı bir hale getirilebilir.

 Usta iç mimar ve dekoratörler tarafından uygulanan farklı ve şık fikirler ve küçük alanlar için büyük çözümler her zaman ilham verir ve işe yarar. İşte küçük bir alana sığmak zorunda kalan yatak odalarını çarpıcı ve sofistike bir dekorasyonla dizayn etmenin sırlarını ortaya koyan farklı çözüm ve önerilerle dolu dekorasyon örnekleri! Siz en çok hangisini beğeneceksiniz bakalım… 

VESTİYER

Vestiyer diğer adıyla portmanto mobilya yaşam alanların en çok kullanılan ürünü haline gelmiştir.

Genellikle dar alanlar için oluşturulan fortmantolar doğru dizayn edilirse birçok eşyamıza düzenli kullanım alanı sunar. En çok kullandığımız elbise ve ayakkabılarımızın bize en yakın olduğu bir mobilya aksesuarıdır. Farklı tiplerde dizayn edilen bu mobilya sürme kapaklı modelleri ile istendiği takdirde tamamen kapalı olmaktadır. 

GİYİNME ODASI

Giyinme odası dolapları yatak odalarında ferah bir ortam yaratarak kullanışlı bir işleve sahiptir.

 Günümüzde dekorasyonda en son trendlerden biri kolayca taşınabilen ögelere sahip olan mobilyalar kullanmaktır. Rahatça hareket ettirilebilmeleri sebebiyle pek çok kişi açık dolap sistemlerini tercih etmektedir. Sizde kıyafetlerinizi rahatça düzenleyebilmek ve alandan kazanabilmek için açık dolap sistemlerini kullanmayı düşünebilirsiniz.